Широкоформатная фотопечать

Акція День "Ч" – "День Чемпіонів"

Мы в Твиттере  
Акція День "Ч" – "День Чемпіонів" 27.09.2012 30 вересня 2012 р. о 10.00 на Оболоні в Києві відбудеться масова спортивна акція "День "Ч".

Мета акції – популяризація фізичної культури та масового спорту в Україні.

Є невтішна статистика:

♦   Здорове життя українців на 12-15 років коротше, ніж у розвинених країнах. Нездорове починається за 5-7 років до пенсії. 
♦   За рівнем захворювань серцево-судинної системи ми уббутримуємо сумнівне лідерство серед європейських країн. 
♦   Лише 7% школярів вважаються абсолютно здоровими. 
♦   Тільки 60% школярів можуть виконати стандартний міжнародний тест "Ефрофіт", який визначає рівень базової фізичної підготовки. 
При цьому:

  • Тільки 13% наших громадян більш-менш регулярно займаються спортом, дві третини населення не займається їм взагалі. Для порівняння – у розвинених країнах 25-30% громадян є членами спортивних клубів і товариств, і цей показник зростає. 
  • В Україні в 2-3 рази менше спортивних залів на душу населення, ніж у Європі, і в 30 разів менше басейнів. 
  • Фінансування спорту з державного бюджету в Україні на душу населення в 10-15 разів нижче, ніж в середньому по ЄС. 
Є ще багато інших цифр, але і цих більш ніж достатньо, щоб оцінити масштаби проблеми і почати вирішувати її. Це завдання і для влади, яка повинна зробити здоров'я людей головним пріоритетом державної політики, і для самих людей, які повинні змінити власне ставлення до здоров'я.

Головна складність – багато хто змирився з існуючою ситуацією і не вірить, що можна щось змінити. Люди не вірять, що особисто від них щось залежить.

Ми стверджуємо зворотне! Саме від кожної конкретної людини все і залежить. Кожен може зробити свій внесок у загальну перемогу. А якщо об'єднатися і діяти спільно – можна змінити не тільки своє життя, а разом домогтися перемог світового рівня! Прагнути до перемоги – це властиво людині!

Тому, щоб привернути увагу до зазначених проблем, організатори акції "День"Ч" закликають усіх мешканців Оболоні, киян, гостей міста взяти участь у найбільш масовій ранковій зарядці у світі!

Ми хочемо довести, що українці – це нація переможців. Ми хочемо встановити світовий рекорд і офіційно зареєструвати його в українських і міжнародних книгах рекордів.

Для встановлення рекорду нас повинно бути більше 12 тис.

Реєстрація учасників

З 9 по 29 вересня всі, хто захоче взяти участь в акції, повинні зареєструватися у будь-який зручний спосіб:

  • На офіційному сайті акції – www.syla.ch (форма реєстрації тут
  • За телефоном гарячої лінії – (080) 05-05-303 
  • У волонтерів-координаторів акції на Оболоні 
Дані осіб, які зареєструвалися у волонтерів та через гарячу лінію, будуть поступово додані на сайт.

Реєстрація нових учасників буде проходити і 30 вересня на місці проведення акції. Але ми хочемо кожному учаснику "Дня "Ч"видати іменний сертифікат рекордсмена світу, тому просимо зареєструватися завчасно.

Оскільки планується участь понад 12 тисяч осіб, для спрощення взаємодії та вирішення усіх організаційних питань, кожного зареєстрованого учасника буде віднесено до однієї з «точок сили» - координаційної групи, які почнуть працювати на території Оболоні з 10 вересня. Кожна «точка сили», яких буде 70-80, відповідатиме за певну територію Оболоні.

Члени координаційної групи володітимуть повною інформацію про деталі та місця проведення акції, забезпечать зареєстрованих учасників буклетом з описом вправ ранкової зарядки, які будуть виконуватися 30 вересня.

Під час проведення акції координаційна група здійснюватиме облік учасників і забезпечуватиме їх символікою акції.

Для підтримки зв’язку з координаційною групою під час реєстрації ми просимо зазначити e-mail, а також будь-який інший зручний спосіб зв’язку (телефон, сторінку у соціальних мережах тощо).

День «Ч»

30 вересня о 10.00 на Оболонській набережній, а також ще на 4 майданчиках (це будуть стадіони шкіл, перелік яких буде затверджено пізніше) на Оболоні одночасно почнеться масова зарядка.

Реєстрація учасників буде проходити з 9.00.

Зарядку на всіх майданчиках будуть проводити видатні спортсмени, актори, зірки естради. Кожен учасник отримає символіку акції. Синхронізація дій буде забезпечуватися з допомогою великих екранів.

Зарядка триватиме близько 30 хвилин.

У день проведення акції на всіх майданчиках буде проведена звірка учасників для фіксації рекорду. Також буде зроблена фотографія з супутника.

Сертифікат рекордсмена

Кожен учасник отримає офіційний сертифікат рекордсмена світу. Видача сертифікатів буде здійснюватися на окремому урочистому заході, який відбудеться після офіційної процедури фіксації рекорду, яка орієнтовно триватиме три тижні.

Докладною інформацією про дату і місце проведення заходу володітимуть координатори «точок сили», які повідомлять усіх учасників, що віднесені до відповідної «точки сили».

З будь-яких питань щодо акції звертайтеся до організаторів (контакти). Якщо ви хочете стати членом координаційної групи або в інший спосіб долучитися до проведення акції, просимо зазначити це під час реєстрації або в будь-який інший час звернутися до Оргкомітету.

Возврат к списку